Par uzņēmumu

SIA “Tirdzniecības nams “Kurši”” dibināts 2000. gadā. Uzņēmuma darbības pamatvirziens ir būvmateriālu tirdzniecība. Jau 2000. gada vidū durvis vēra pirmais “Kuršu” celtniecības un būvmateriālu veikals Rīgā, Brīvības gatvē 301, kur šodien 4000 m2 lielā tirdzniecības zālē piedāvājam vairāk kā 70’000 preču. Dažu gadu laikā uzņēmums ir strauji attīstījies un turpina paplašināties. Esam kļuvuši pazīstami ar nosaukumu “Būvniecības nams “Kurši””.

 

Piedāvājam īsu ieskatu Būvniecības nama “Kurši” izaugsmē pēdējo gadu laikā:

 

 

 

 • 2017. gada 16. martā
  tika atvērts veikals Rīgā, Krasta ielā 52
 • 2016. gada 17. martā
  tika atvērts veikals Salaspilī, Zviedru ielā 6
 • 2016. gada 21. augustā
  tika atvērts veikals Cēsīs, Rūpniecības ielā 12
 • 2013. gada 4. aprīlī
  tika atvērts veikals Vienības gatvē 113, Rīgā
 • 2013. gada 4. aprīlī
  tika atvērts veikals Kurzemes prosp. 3 k-1, Rīgā

 

 

 

 

Šobrīd deviņpadsmit būvniecības veikalos Rīgā un vairākās Latvijas pilsētās “Kurši” piedāvā klientiem plašāko celtniecības materiālu sortimentu, profesionālu apkalpošanu, kvalitatīvu garantijas un pēcgarantijas servisu.

Rūpējoties par katra būvnieka ērtībām, mēs nepārtraukti paplašinām tirdzniecības tīklu, plānojam uzsākt būvmateriālu tirdzniecību arī citās Latvijas pilsētās, attīstam sadarbību ar nozīmīgākajiem un uzticamākajiem ražošanas un vairumtirdzniecības uzņēmumiem, pastāvīgi palielinot piedāvāto produktu sortimentu. Saviem klientiem piedāvājam iegādātās preces piegādi līdz objektam visā Latvijas teritorijā, ievērojamas atlaides pastāvīgajiem pircējiem, profesionālas konsultācijas, laipnu un ātru apkalpošanu.

 

 

Nepieciešama konsultācija?

Privāto projektu konsultants palīdzēs!